II Forum "Sieciowanie Partnerów SIR" - zaproszenie na konferencję

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn.: II Forum „Sieciowanie Partnerów SIR”, która odbędzie się w dniach 26-27.11.2019 r. w  Łodzi (Hotel Ambasador Premium, ul. Jana Kilińskiego 145, 90-315 Łódź), organizowanej przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie

 

 

sieciowanie II

Celem konferencji jest  wspieranie  aktywnego tworzenia sieci kontaktów pomiędzy podmiotami zainteresowanymi oraz wspierającymi wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, produkcji żywności, leśnictwie i na obszarach wiejskich. Projekt ma również na celu ułatwianie wymiany wiedzy, doświadczeń oraz dobrych praktyk w zakresie realizowania projektów mających podnieść poziom innowacyjności polskiego sektora rolno-spożywczego, ze szczególnych uwzględnieniem wielopodmiotowego podejścia na przykładzie polskich Grup Operacyjnych EPI.

Konferencja skierowana jest do Partnerów zarejestrowanych w bazie Partnerów SIR, potencjalnych Partnerów SIR, pracowników CDR i WODR oraz przedstawicieli Grup Operacyjnych EPI.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać najpóźniej do dnia  15.11.2019 r. na adres mailowy: partnerzy.sir@cdr.gov.pl

Po prawidłowym przesłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający, że zgłoszenie dotarło.  Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia nie jest równoważne z zakwalifikowaniem się na listę uczestników konferencji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do uczestnictwa w konferencji zostaną Państwo powiadomieni odrębnym mailem lub telefonicznie.

Jednocześnie informujemy, że na potrzebę realizacji konferencji zarezerwowano noclegi w 2-osobowych pokojach, wyżywienie zgodne z programem, salę konferencyjną i materiały szkoleniowe. Za wszystkie ww. usługi uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Ramowy program konferencji

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

sieciowanie II
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zgłoszenia; konferencji; partnerów; "sieciowanie; państwo; uczestnictwa; partnerów; doradztwa; operacyjnych; zaproszenie; konferencję; „sieciowanie; dotarło. ; uczestnictwie; mi;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »