HORYZONT CDR

Przekazujemy Państwu 1. Numer nowego, elektronicznego biuletynu informacyjnego Centrum Doradztwa Rolniczego, pn. HORYZONT CDRlink zewnętrzny. Biuletyn skierowany jest zarówno do doradców rolniczych, jak i osób pracujących na rzecz rozwoju wsi i rolnictwa. W dwumiesięczniku znajdziecie Państwo artykuły obejmujące innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, ekonomiki, środowiska oraz rozwoju obszarów wiejskich, a także nowości dot. WPR, informacje o krajowych i zagranicznych inicjatywach wyznaczających nowe kierunki doradztwa, ciekawe rozwiązania w rolnictwie i na obszarach wiejskich, realizowane projekty, a także zapowiedzi szkoleń, konferencji, targów. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo czas, by zapoznać się z zamieszczonymi w Biuletynie artykułami oraz włączycie się aktywnie w tworzenie HORYZONTU CDRlink zewnętrzny. Zapraszamy również do zamieszczania artykułów i informacji.

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: horyzont; doradztwa; państwo; rozwiązania; znajdziecie; rozwoju; wiejskich; ; także; rolnictwie; obszarach; projekty; ; zapowiedzi; ciekawe; szkoleń; ; konferencji; ; targów.; doradztwa; ; reali;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »