Unknown column 'readplus' in 'field list'
UPDATE shopfirms SET readplus='1' WHERE id='91'
Unknown column 'shopfirms.readplus' in 'order clause'
SELECT id FROM shopfirms WHERE active='1' AND visible='1' ORDER BY shopfirms.readplus DESC LIMIT 5
HDS SERWIS Sp. z o.o. - NowoczesnaFarma.pl
shiuz__750 x 100 px_1

Firmy/Sklepy Dodaj do Google

HDS SERWIS Sp. z o.o.

Adres:
Krakowska 183, 43-300 Bielsko-Biała
Tel.:
+48 33 821 96 92
HDS SERWIS Sp. z o.o.

Firma HDS SERWIS Sp. z o.o. jest generalnym dystrybutorem marki BEFARD na terenie europy środkowo-wschodniej. Dostarczamy hydrauliczny osprzęt przeładunkowy do największych firm w Polsce z branży budowlanej, recyklingowej, drogowej, transportowej oraz z sektora publicznego. Oferowane przez nas urządzenia marki BEFARD: chwytaki polipowe, łyżki kopiąco-załadowcze oraz żurawie HDS współpracują z najbardziej zaawansowanym sprzętem dostępnym na rynku. W swojej ofercie posiadamy kompletne pojazdy, różnych marek z żurawiami HDS BEFARD w wielu konfiguracjach. Możemy zaproponować m. in. Iveco, Forda, Fiata, Renault, Mercedesa, zabudowy skrzyniowe, samowyładowcze, kontenery narzędziowe w zestawieniu z żurawiami HDS o wysokich parametrach i ponad przeciętnej trwałości. Wszystko to oferujemy w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku.

Ponad to posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z hydraulicznymi urządzeniami dźwigowymi i hakowymi na samochodach dostawczych oraz ciężarowych. Zajmujemy się serwisem, konserwacją, remontami, naprawami takich urządzeń jak żurawie przeładunkowe, żurawie do drewna, żurawie przemysłowe oraz autopompy do betonu, gruszki, pompogruszki. Wyspecjalizowaliśmy się w takich markach jak Palfinger/Epsilon, Atlas/Atlas-Terex/Terex, Hiab/Loglift/Multilift/Jonsered/Moffett. Zajmujemy się równie: Fassi, PM, HMF, Effer, Ferrari, MKG, Penz, Marchesi, Kennis, Copma, Pesci, Liv, Hyva, Amco Veba, Meiller, Essel, Heila.


logo Befard czerwone 1BEFARD jest polskim producentem hydraulicznego osprzętu przeładunkowego takiego jak chwytaki polipowe, łyżki kopiąco-załadowcze, żurawie HDS. Urządzenia BEFARD współpracują z najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem na rynku i są wykorzystywane przez największe firmy w Polsce z branży recyklingowej, energetycznej, budowlanej oraz z sektora publicznego. W żurawiach HDS BEFARD wykorzystano podzespoły renomowanych producentów szwedzkich, włoskich oraz niemieckich takich jak PARKER, GALTECH oraz SCHNEIDER. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań takich jak tekstolitowe ślizgi (czterokrotnie trwalsze od poliamidowych), łożyska ślizgowe ze specjalnych stopów stalowych z zastosowaniem powierzchni typu PTFE oraz niezwykle solidnej konstrukcji żurawia wyprodukowanej przy pomocy technologii plazmowej oraz laserowej, urządzenia wyróżniają się ponadprzeciętną niezawodnością. Dodatkowo biorąc pod uwagę przystępną cenę, żurawie BEFARD pozostawiają konkurencje daleko z tyłu.

Dodaj Za Darmo Firmę do Katalogu Dodaj za darmo Firmę do Katogu Firm Rolniczych

Kategoria:
*
Nazwa Firmy:
*
Adres:
*
E-mail:
Telefon:
*
Opis Działalności:
Logo (MAX 1 MB .JPG):

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »