Główny Lekarz Weterynarii gościem TV Trwam

Główny Lekarz Weterynarii, dr Bogdan Konopka, był gościem programów "Wieś - to też Polska" i "Po stronie prawdy" emitowanych na antenie TV Trwam.

W programie "Wieś - to też Polska" wyemitowanym w dniu 19 lipca 2020 r., dr Bogdan Konopka, wypowiadał się, wspólnie z Posłem Prawa i Sprawiedliwości, Grzegorzem Wojciechowskim, na temat problemów sektora utylizacyjnego w Polsce. Wypowiedzi Głównego Lekarza Weterynarii znaleźć można w programie od 38'48" nagrania. Nagranie dostępne jest pod linkiem. Wypowiedzi te znalazły się także w programie "Po stronie prawdy", który wyemitowano w dniu 22 lipca 2020 r. Znajdują się one od 7'52" nagrania. Nagranie dostępne jest pod linkiem.

Główny Lekarz Weterynarii w TV Trwam

 

W programie "Wieś - to też Polska" wyemitowanym w dniu 19 lipca 2020 r., dr Bogdan Konopka mówił także o problemach związanych z afrykańskim pomorem świń, zwalczaniem choroby, sukcesach na tym polu i działaniach zmierzających do ograniczania rozprzestrzeniania się ASF. Tę część wypowiedzi znajdziemy w programie od 48'00".

2020 07 19 Trwam 2

 Źródło
Główny Inspektorat Weterynarii
https://www.wetgiw.gov.pl/

125ml milk

2020 07 19 Trwam 1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: programie; weterynarii; lekarz; gościem; wypowiedzi; bogdan; "wieś; polska"; główny; także; wyemitowanym; nagrania.; stronie; nagranie; konopka; ; dostępne; afrykańskim; znajdują; linkiem. &;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »