Funkcjonowanie i organizacja grup producenckich

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu zaprasza na 1-dniowe szkolenie w dniu 10 grudnia 2015r. (czwartek) z zakresu funkcjonowania i organizacji grup producentów rolnych. Tematem głównym będą zagadnienia dotyczące aktualnej sytuacji w zakresie zorganizowania naszych rolników oraz perspektyw związanych z ich organizacją, funkcjonowaniem i wsparciem finansowym w ramach PROW 2014-2020.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat roli grup producenckich oraz zasad ich organizacji i funkcjonowania w świetle obowiązujących i planowanych przepisów prawnych. W trakcie szkolenia omówione będą również planowane zasady wsparcia grup i organizacji producentów rolnych w ramach PROW 2014-2020.

Wykłady poprowadzą przedstawiciele Departamentu Rynków Rolnych oraz Rozwoju Obszarów Wiejskich Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Biura Grup i Organizacji Producentów Agencji Ryku Rolnego oraz Departamentu Działań Społecznych i Środowiskowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie.

Szkolenie rozpocznie się w dniu 10.12.2015 roku (czwartek) o godz. 10.00 w Centrum Doradztwa Rolniczego ODDZIAŁ w RADOMIU, ul. Chorzowska 16/18.

KOSZT UCZESTNICTWA –  50 zł, w tym:
koszty dydaktyczne – nieodpłatnie, materiały szkoleniowe, obiad, serwis kawy.

Dla osób zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem* istnieje możliwość rezerwacji noclegu i wyżywienia, w tym: nocleg 70 zł, kolacja 19 zł, śniadanie 17 zł.
 *- proszę zaznaczyć w karcie zgłoszenia.      

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać w terminie do 01.12.2015 roku na adres w.kowalski@cdr.gov.pl  faksem pod numer 48 365 49 70 lub pocztą.

W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu bez stosownego powiadomienia do dnia 8 grudnia 2015 roku będziemy obciążać kosztami uczestnictwa.

Osoba do kontaktów merytorycznych – Bolesław Pieczyński, telefon 48 365 69 42, e-mail b.pieczynski@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Program szkolenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: organizacji; doradztwa; producentów; rolnictwa; agencji; funkcjonowanie; rozwoju; rolnych; proszę; szkolenia; ramach; funkcjonowania; departamentu; będą; ; uczestnictwa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »