Finanse i inwestycje w gospodarstwie rolnym - szkolenie

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza na szkolenie skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego, Izb Rolniczych, jak i prywatnych podmiotów doradczych. Przygotowany program obejmuje zagadnienia z zakresu planowania i finansowania produkcji rolnej, a także podejmowania i prowadzenia działalności pozarolniczej w gospodarstwie rolnym z uwzględnieniem różnych źródeł finansowania. Przedstawione i omówione zostaną także nowoczesne rozwiązania ubezpieczeniowe i prawne przeznaczone dla segmentu rolnego. Program szkolenia będzie realizowany z udziałem specjalistów zajmujących się zagadnieniami z dziedziny rachunkowości, inwestycji i finansów oraz ubezpieczeń, prawa i bankowości zarówno w formie zagadnień teoretycznych, jak i warsztatowych.
Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18.10.2012 r.  w Oddziale CDR w Poznaniu. Rozpoczęcie zajęć 17.10.2012 r. o godz. 11:00.
Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, iż istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień (cena tego noclegu nie jest wliczona w koszt szkolenia), co należy zadeklarować na załączonym formularzu zgłoszenia.
Koszty udziału w szkoleniu:

  • Pracownicy ODR, Izb Rolniczych – 150,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są wyżywienie i noclegi. Koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) pokrywa Centrum Doradztwa Rolniczego.
  • Podmioty prywatne – 400,00 zł brutto od osoby - w cenie zawarte są koszty dydaktyczne (wykładowcy + materiały szkoleniowe) oraz wyżywienie i nocleg.

Zgłoszenie udziału: w szkoleniu prosimy przesłać do Oddziału CDR w Poznaniu na załączonym formularzu zgłoszenia w terminie do 12.10.2012 r.
Materiały szkoleniowe: uczestnicy otrzymają przygotowane przez organizatorów i prowadzących materiały szkoleniowe.
Osoby do kontaktu: p. Oskar Wysocki, p. Krzysztof Żok , tel. 61 823 20 81 w. 124;
e-mail: o.wysocki@cdr.gov.pl; k.zok@cdr.gov.pl
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania

Karta zgłoszenia

Program szkolenia

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; szkolenie; rolnym; materiały; gospodarstwie; także; brutto; ; udziału; zawarte; formularzu; dydaktyczne; program; koszty; wyżywienie; załączonym; fi;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »