Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa-Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie, zrealizowano operację pn. Włączenie społeczne seniorów na obszarach wiejskich Mazowsza – inicjatywy lokalne, w  ramach planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Plan Operacyjny na lata 2018-2019. (Dotyczy umowy nr 43/UMWM/05/2018/RW-D-III zawartej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w dniu 17 maja br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego).

Rezultatem zrealizowanej operacji jest monografia (plik do pobrania): "Włączenie społeczne seniorów na obszarach wiejskich Mazowsza – inicjatywy lokalne", zawierająca zarówno analizę sytuacji osób starszych oraz działań podejmowanych w zakresie ich aktywizacji na terenie Mazowsza jak i wieloaspektową ocenę polityki senioralnej wobec mieszkańców wsi, w tym także analizę nowych instrumentów polityki społecznej i zdrowotnej mającej na celu podtrzymanie aktywności osób starszych i zapewnienie im udziału w życiu społecznym. Układ graficzny pracy uwidocznia oraz pozwala na szybkie  zapoznanie się ze skróconymi, podstawowymi wynikami i rekomendacjami wynikającymi z przeprowadzonych badań.

Autorzy opracowania mają nadzieję, iż będzie ono pomocne w Państwa pracy.

 UEMazowszeKSOW%202 PROWLogo%20IERiG PIB

 


 Źródło
 Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej
 http://www.ierigz.waw.pl/

125ml milk

UE
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wiejskich; mazowsza; europejski; społeczne; polityki; starszych; osób; fundusz; obszarów; krajowej; inicjatywy; ; obszarach; seniorów; analizę; wiejskich:; inwestująca; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »