Eksport gryzoni do Japonii

Na stronie internetowej GIW zamieszczono bilateralnie uzgodniony wzór świadectwa weterynaryjnego dla gryzoni eksportowanych z Rzeczypospolitej Polskiej do Japonii, który powinien towarzyszyć przesyłkom z zatwierdzonych przez stronę japońską podmiotów. Przed zrealizowaniem pierwszej przesyłki na rynek japoński konieczne jest potwierdzenie przez właściwego terytorialnie powiatowego lekarza weterynarii spełnienia przez podmiot wymagań zawartych w dokumencie Zatwierdzenie zakładu eksportującego gryzonie do Japonii i przekazanie informacji o zatwierdzeniu japońskim służbom weterynaryjnym za pośrednictwem GIW. W celu wydania ww. poświadczenia konieczne jest posiadanie kontrahenta na rynku japońskim.

 

 Źródło
 Główny Inspektorat Weterynarii
 https://www.wetgiw.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: gryzoni; konieczne; eksport; japonii; inspektorat; gryzonie; lekarza; weterynarii; spełnienia; podmiot; wymagań; zawartych; dokumencie; zatwierdzenie; zakładu; eksportującego; japonii i; japo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »