Drogie Sołtyski, Drodzy Sołtysi!

729 

W dniu Waszego święta - Dnia Sołtysa - proszę przyjąć wyrazy szacunku i uznania oraz serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności.

Państwa praca ma wyjątkowy charakter. Jesteście najbliżej rolników i mieszkańców wsi. Oni Was wybrali uznając, że najlepiej rozumiecie ich problemy i dbacie o ich sprawy, że godnie będziecie reprezentowali społeczność wiejską, przede wszystkim na forum lokalnego samorządu. Jednocześnie odpowiadacie Państwo za realizację uchwał samorządów dotyczących sołectwa.

W tym wyjątkowym dniu życzę Państwu satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków, jak również sukcesów w życiu prywatnym. Życzę wytrwałości w pracy na rzecz swoich małych ojczyzn. Jestem przekonany, że dalej będziecie Państwo angażować się w działania służące poprawie jakości życia rolników i mieszkańców wsi, a w tym trudnym czasie także w popularyzację zachowań  służących ochronie przed zakażeniem koronawirusem.

 

Z wyrazami szacunku

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Jan Krzysztof Ardanowski

 

 

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

125ml milk

729
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: drogie; drodzy; sołtysi!; sołtyski; ; rozwoju; rolnictwa; mieszkańców; państwo; rolników; będziecie; wytrwałości; jestem; ojczyzn.; małych; swoich; sukcesów; Życzę; prywa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »