Bezpłatne szkolenie - Innowacyjne technologie w rolnictwie precyzyjnym

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie realizowane w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 września 2018 r . Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do podejmowania działań prowadzących do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie rolnictwa precyzyjnego w gospodarstwach rolnych, tj: nawigacji satelitarnej w zakresie precyzyjnego nawożenia, oprysku i siewu oraz równoległego prowadzenia maszyn.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności: doradców rolniczych zarówno z WODR, jak i podmiotów prywatnych, pracowników izb rolniczych, rolników, nauczycieli, uczniów, studentów szkół rolniczych, mieszkańców obszarów wiejskich oraz zainteresowanych tematyką. W pierwszym dniu szkolenia wykłady odbędą się w siedzibie CDR oddział Poznań. Natomiast drugiego dniu odbędą się warsztaty terenowe prowadzone przez przedstawicieli firm oferujących innowacyjne urządzenia do zastosowania w rolnictwie precyzyjnym na Agroshow w Bednarach (woj. wielkopolskie).

Rozpoczęcie zajęć 20 września 2018 r. o godz. 11:00 w CDR O/Poznań przy ul. Winogrady 63.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny koszty dydaktyki, wyżywienia i noclegu oraz przejazd na Agroshow zapewnia CDR Oddział w Poznaniu.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy przesłać na załączonym formularzu faksem nr 61 820 19 71, lub e-mail: poznan@cdr.gov.pl do dnia 17 września 2018 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie w szkoleniu będzie decydować kolejność przesłanych zgłoszeń.

Osoby do kontaktu: Zygmunt Bilski tel. 61 8232081 wew. 174, e- mail: z.bilski@cdr.gov.pl, Iwona Kajdan-Zysnarska wew. 136, email: i.zysnarska@cdr.gov.pl

Do pobrania
-Karta zgłoszenia
-Program szkolenia

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkoleniu; rolnictwie; szkolenie; bezpłatne; innowacyjne; września; precyzyjnym; zakresie; oddział; rolniczych; ; agroshow; wiejskich; obszarów; udziału; szkolenia; precyzyjnego; odbędą; r;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »