shiuz__750 x 100 px_1

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami w produkcji rolniczej

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wspólnie z Instytutem Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie w dniu 13.10.2020 organizuje szkolenie informacyjne – webinarium pn. „Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami w produkcji rolniczej”.

Prelegentem na szkoleniu będzie przedstawiciel IOŚ-PIB, który przedstawi zagadnienia obejmujące proces złożenia wniosku rejestrowego, ewidencję odpadów oraz proces składania sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami w BDO.

 Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu doradców jednostek doradztwa rolniczego, zainteresowanych problematyką dotyczącą obowiązków wynikających z wprowadzenia elektronicznego rejestru BDO o którym mowa w ustawie z dnia 14 stycznia 2012 o odpadach.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym szkolenie będzie realizowane w formie webinarium. Aby wziąć w nim udział uczestnik powinien posiadać dostęp do komputera oraz stałe łącze internetowe.

Rozpoczęcie szkolenia nastąpi o godzinie 13.00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 12.10.2020 roku na adres b.kolacz@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Harmonogram

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: odpadami; danych; produktach; doradztwa; szkoleniu; produkcji; gospodarce; opakowaniach; rolniczej; będzie; rolniczego; udział; uczestnictwa; proces; ; szkolenie; realizowane; wziąć; webina;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »