Aspekty podatkowo-ubezpieczeniowe funkcjonowania gospodarstw opiekuńczych

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniu 21 listopada 2018 r. szkolenie pn. „Aspekty podatkowo-ubezpieczeniowe funkcjonowania gospodarstw opiekuńczych”.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego, którzy zajmują się rozwojem przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz wiejskim gospodarstwem domowym, w szczególności osoby, w których zakresie kompetencji znajduje się rolnictwo społeczne i gospodarstwa opiekuńcze.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z działaniami podejmowanymi przez CDR O/Kraków w ramach rozwijania koncepcji gospodarstw opiekuńczych; a także zwiększenie wiedzy wśród doradców na temat aspektów podatkowo-ubezpieczeniowych w gospodarstwie opiekuńczym prowadzonym w formie działalności gospodarczej oraz zwiększenie ich kompetencji doradczych w zakresie metod pracy z osobami zainteresowanymi prowadzeniem gospodarstwa opiekuńczego.

W trakcie szkolenia przewidziano wykłady m.in. na temat koncepcji funkcjonowania gospodarstw opiekuńczych w Polsce, w tym w szczególności aspektów podatkowo-ubezpieczeniowych w gospodarstwach opiekuńczych prowadzonych w formie działalności gospodarczej. Część warsztatowa szkolenia poświęcona będzie metodom pracy z osobami zainteresowanymi prowadzeniem gospodarstwa opiekuńczego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty wyżywienia tj. 52 zł oraz noclegu tj. 70 zł/osoba/doba (20/21.11.2018).

Doradcy zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu proszeni są o przesyłanie potwierdzonej przez pracodawcę oraz podpisanej przez siebie karty zgłoszenia uczestnictwa do Centrum Doradztwa Rolniczego O/Kraków. Kartę zgłoszenia można przesłać mailem (skan) na adres: g.dziedzic@cdr.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia. Rekrutacja będzie prowadzona do 16 listopada 2018 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uzyskanie pozytywnego wyniku z testu na zakończenie szkolenia. 

Informacji w sprawach merytorycznych udziela:
Józefina Król - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel.: (12) 424-05-09, j.krol@cdr.gov.pl

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Grzegorz Dziedzic - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 06, e-mail: g.dziedzic@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Harmonogram szkolenia

Karta zgłoszenia uczestnika

 

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; gospodarstw; rolniczego; szkoleniu; funkcjonowania; opiekuńczych; szkolenia; podatkowo-ubezpieczeniowe; gospodarstwa; zgłoszenia; centrum; formie; działalności; będzie; osobami; zainte;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »