Agro - Show 2014

To już XVI edycja tej imprezy. W tym roku w dniach 19-22 września niespełna tysiąc wystawców prezentowało swoje oferty na 120 ha w Bednarach. Jest to największa tego typu wystawa w kraju i jedna z największych w Europie. Cieszy się też największym powodzeniem i uznaniem wśród zainteresowanych. Wysokie oceny impreza zyskała przede wszystkim z uwagi na kompleksowość przedstawianych ofert a szczególnie prezentacje i pokazy maszyn podczas pracy w polu. Nic tak nie przekonuje potencjalnych nabywców jak możliwość zobaczenia maszyn w pracy jak i samodzielna próba pracy.

Wystawa ta to olbrzymie przedsięwzięcie nie tylko logistyczne ale też merytoryczne. Przy okazji targów zorganizowano szereg konferencji i paneli dyskusyjnych o różnej fachowej specjalistycznej tematyce.

bednary2014

Tragi odwiedzają już nie tysiące a dziesiątki tysięcy. Tylko w drugim dniu targów, w sobotę odwiedziło wystawę ok. 40 tysięcy osób - podają organizatorzy.

W targach również licznie uczestniczyły instytucje pracujące w otoczeniu rolnictwa. Wśród nich nie zabrakło stoiska samorządu rolniczego. Krajowa Rada Izb Rolniczych informowała o działaniach Izb w jednej z hal wystawowych. Jak co roku Wielkopolska Izba Rolnicza włączyła się aktywnie w obsługę tego stoiska.

Marta Ceglarek

 

Zobacz też:

Gostyńska relacja z AGRO-SHOW
Leszczyńska relacja z AGRO-SHOW

Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

bednary2014
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wśród; relacja; maszyn; tysięcy; podają; osób; również; instytucje; uczestniczyły; wystawę; targach; sobotę; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »