ASF – posiedzenie międzyresortowego zespołu

Pod przewodnictwem ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela odbyło się dziś kolejne posiedzenie Międzyresortowego Zespołu do spraw łagodzenia skutków związanych z wystąpieniem przypadków afrykańskiego pomoru świń.

Foto. Minister Krzysztof Jurgiel podczas spotnia międzyresortowego zespołu ds. ASF

Foto. Minister Krzysztof Jurgiel podczas spotnia międzyresortowego zespołu ds. ASF

Z informacji przekazanych z resortu środowiska wynika, że sanitarny odstrzał dzików został zrealizowany w 99 procentach.

Członkowie Zespołu zapoznali się ponadto ze stanem realizacji zadań przez poszczególne resorty. Omawiano m.in. przygotowania w zakresie wyznaczania miejsc na ewentualne grzebowiska.

Na koniec miesiąca planowane jest przekazanie Radzie Ministrów kwartalnego sprawozdania z działalności Zespołu oraz Pełnomocnika Rządu ds. działań związanych z wystąpieniem ASF na terytorium RP.

Galeria zdjęć:

 
 
Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

ASF posiedzenie miedzyresortowego zespolu 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zespołu; międzyresortowego; posiedzenie; wystąpieniem; związanych; rozwoju; rolnictwa; wyznaczania; planowane; miejsc; koniec; miesiąca; omawiano; zadań; realizacji;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »