ARiMR zaprasza doradców na szkolenie z zasad przyznawania pomocy oraz przygotowania wniosków aplikacyjnych w ramach operacji "Modernizacja gospodarstw rolnych" w obszarze nawadniania w gospodarstwach

csm slider logo niebieskie3a slider 22 4304ebafab

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza osoby reprezentujące podmioty doradcze oraz osoby wypełniające wnioski o przyznanie pomocy w zakresie działań PROW 2014-2020 na jednodniowe szkolenie z zakresu obsługi wniosków w ramach operacji "Modernizacja gospodarstw rolnych" w obszarze nawadniania w gospodarstwach w dniu 26 września 2019 r.

Szkolenia poprowadzą pracownicy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy przedstawią zmiany oraz nowe wymagania w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej w przypadku ubiegania się o przyznanie pomocy.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 września 2019 roku na adres infoszkolenia@arimr.gov.pl - temat wiadomości „Szkolenie - 26.09.2019”.

Zgłoszenie powinno zawierać: Nazwę instytucji zgłaszającej oraz liczbę zgłaszanych osób.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie nie więcej, niż dwie osoby reprezentujące jeden podmiot.

Szkolenie odbędzie się w Centrali ARiMR
ul. Poleczki 33
02-822 Warszawa
w godzinach 9:00 - 15:00.
sala A 014A i A 014B (parter)


Organizator nie zapewnia noclegów, ani wyżywienia.
W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych w prezentowanym zakresie.

 

 Źródło
 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

csm slider logo niebieskie3a slider 22 4304ebafab
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zaprasza; ramach; gospodarstwach; nawadniania; obszarze; gospodarstw; modernizacji; operacji; przygotowania; pomocy; szkolenie; restrukturyzacji; doradców; września; zakresie; przyznanie; przypadku; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »