ARiMR zaprasza doradców na szkolenia z trzech rodzajów pomocy finansowanej z PROW 2014 - 2020, zgłoszenia tylko do 13 lutego

Logotyp ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza 15 i 16 lutego 2017 r. na szkolenia osoby reprezentujące podmioty doradcze oraz osoby wypełniające wnioski o przyznanie pomocy w zakresie poddziałań inwestycyjnych PROW 2014-2020.

Szkolenia poprowadzą najlepsi eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Omówią oni m.in. zasady przyznawania pomocy oraz wymagania dotyczące dokumentacji aplikacyjnej w następujących rodzajach wsparcia: "Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej"; "Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw" oraz "Płatność na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi". Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 13 lutego 2017 roku.

15 lutego 2017 r. serdecznie zapraszamy na szkolenie: "Zasady przyznawania oraz wypłaty pomocy w ramach poddziałania 6.2 Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej, objętego PROW 2014-2020". Zgłoszenia na to szkolenie prosimy kierować na adres: szkolenia.ddi@arimr.gov.pl do dnia 13 lutego 2017 r.

Z kolei 16 lutego 2017 r. odbędzie się szkolenie: "Zasady przyznawania oraz wypłaty pomocy w ramach poddziałania 6.3 Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw objętego PROW 2014-2020" oraz "Zasady przyznawania oraz wypłaty pomocy w ramach poddziałania 6.5 Płatność na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi, objętego PROW 2014-2020". Zgłoszenia na to szkolenie prosimy kierować na adres: szkolenia.ddsiop@arimr.gov.pl do dnia 13 lutego 2017 r.

UWAGA: Na każde ze szkoleń należy dokonać odrębnego zgłoszenia!

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłaszanie nie więcej, niż dwóch osób reprezentujących jeden podmiot.

Szkolenia odbędą się w Centrali ARiMR
ul. Poleczki 33
02-822 Warszawa
w godzinach 10:00 - 15:00.
sala A 014 (parter)

Organizator nie zapewnia noclegów, ani wyżywienia.

Jednocześnie informujemy, że szkolenia w powyższym zakresie będą organizowane również przez Oddziały Regionalne ARiMR. Informacje dot. szkoleń w poszczególnych województwach będzie można uzyskać we właściwych terytorialnie Oddziałach Regionalnych ARiMR.

W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych w prezentowanym zakresie.

 

Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

csm Logo ARiMRnazwa slider 35 4264a25b7b
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: lutego; pomocy; zgłoszenia; rozpoczęcie; małych; działalności; przyznawania; szkolenia; poddziałania; ramach; zaprasza; objętego; wypłaty; "zasady; prosimy; modernizacji; restrukturyzacji;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »