APLIKACJA DLA KAŻDEGO ROLNIKA!

 

Każdy rolnik chce mieć ważne informacje zawsze i wszędzie pod ręką – na polu, w chlewni czy oborze. Aplikacja mobilna to idealne narzędzie, ponieważ telefon zawsze mamy przy sobie.

– Decyzja o wdrożeniu aplikacji dla naszych czytelników zapadła w momencie, gdy zdaliśmy sobie sprawę że 75% użytkowników portalu topagrar.pl – a obecnie jest ich ok. 400.000 miesięcznie – korzysta z niego na smartfonach. Postanowiliśmy więc stworzyć aplikację, która połączy łatwość dostępu do najważniejszych informacji z elementami rozrywki. Najlepszym dowodem na to, że to się udało, są statystyki z pierwszego miesiąca od wprowadzenia aplikacji topagrar.pl na rynek – mówi Bartłomiej Czekała, zastępca redaktora naczelnego top agrar Polska i szef redakcji internetowej.

Aplikacja mobilna top agrar Polska umożliwia szybkie i łatwe przeglądanie informacji na portalu topagrar.pl. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby najważniejsze newsy, aktualne notowania i obowiązujące przepisy prawne znalazły się pod ręką. Na portalu, który jest uzupełnieniem magazynu top agrar Polska, publikowane są najnowsze porady agrotechniczne, premierowe pokazy maszyn rolniczych, testy i raporty z jazdy, a także relacje z najważniejszych imprez rolniczych.

– To co nas pozytywnie zaskoczyło to czas aktywności użytkowników w aplikacji oraz skłonność do interakcji – przesyłają nam zdjęcia ze swoich gospodarstw, chętnie uczestniczą w konkursach i dzielą się swoją opinią – kontynuuje Bartłomiej Czekała .

Z bezpłatnej aplikacji korzysta już ponad 11 000 osób.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: ; aplikacji; aplikacja; korzysta; topagrar.pl; informacji; najważniejszych; użytkowników; bartłomiej; mobilna; portalu; rolnika!; kaŻdego; zawsze; polska; porady; publikowane; najnow;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »