shiuz__750 x 100 px_1

#TwójWybórMaZnaczenie

Polska 01W kwietniu br. rozpoczyna się kontynuacja ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Kupuj świadomie - Produkt polski", której celem jest zwiększanie wiedzy Polaków nt. znaczenia świadomych decyzji zakupowych, szczególnie w tak trudnym czasie jak pandemia wirusa SARS-CoV-2.

Już teraz wiadomo, że odciśnie ona ogromne piętno na sytuacji ekonomicznej i gospodarczej w naszym kraju. Dlatego też tak istotne jest, aby polskie społeczeństwo zrozumiało wagę i znaczenie własnych, podejmowanych codziennie decyzji zakupowych dla funkcjonowania gospodarki i wspierania krajowego rolnictwa. Wybieranie polskich produktów żywnościowych to wsparcie dla polskich rolników i przedsiębiorców, to praca dla nas i dla bliskich, to przychody i zyski firm działających w Polsce oraz podatki wspierające lokalne budżety.

Z punktu widzenia przyszłości polskiego rolnictwa oraz gospodarki to priorytet i nasz wspólny cel i społeczny obowiązek. Niezwykle ważne jest komunikowanie ogromnej wagi naszych codziennych patriotycznych postaw konsumenckich i solidarność wszystkich Polaków w obliczu tak niezwykle trudnej sytuacji.

Pamiętajmy #TwójWybórMaZnaczenie !!

 Źródło
 Krajowa Rada Izb Rolniczych
 http://krir.pl

125ml milk

Polska 01
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: #twójwybórmaznaczenie; polaków; polskich; decyzji; niezwykle; gospodarki; rolników; wsparcie; żywnościowych; wspólny; priorytet; rolnictwa; polskiego; przyszłości; widzenia; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »