Twój ciągnik John Deere ma minimum 25 lat? Zgłoś się do udziału w konkursie i wygraj wyjazd do Mannheim

 

John Deere z okazji 100-lecia swoich ciągników, przygotował specjalny konkurs dla fanów, w którym do wygrania jest wyjazd w dniach 15-17 czerwca na uroczyste świętowanie okrągłych urodzin w niemieckim Mannheim. To tam znajduje się jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk ciągników na świecie.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Wysłać zdjęcie poprzez stronę: http://pl.100yearsjohndeeretractors.com  ze swoim retro ciągnikiem John Deere lub Lanz, który ma minimum 25 lat (został wyprodukowany w roku 1993 lub wcześniej).
2. Opowiedzieć krótką historię związaną z zaprezentowaną maszyną. Jak długo jesteśmy jej właścicielem, co cenimy w tym konkretnym modelu najbardziej, jakie przygody z nim przeżyliśmy podczas prac w gospodarstwie.
3. Udostępnić zdjęcie w kanałach social media: Facebook lub Twitter i zbierać jak największa liczbę polubień.

207 3120 1969 19Autorzy zwycięskich zdjęć zostaną zaproszeni do centrali John Deere w Mannheim w Niemczech na celebrowanie jubileuszu 100-lecia. Konkurs polega na głosowaniu przez odwiedzających stronę na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie symbolu serduszka. Na daną osobę można oddać swój głos tylko raz. Na koniec kampanii, 5 najpopularniejszych zdjęć oraz komentarzy z danego kraju zostanie ocenionych przez komisję konkursową. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma prawo do wzięcia udziału w obchodach.

Zwycięzca będzie mógł skorzystać z noclegu dla dwóch osób w dniach 15 oraz 16 czerwca 2018 roku i czeka na niego moc rolniczych atrakcji. Pierwszą z nich będzie uroczysta kolacja rocznicowa oraz możliwość spotkania z przedstawicielami John Deere w Forum John Deere. Następnego dnia planowany jest dzień otwarty w fabryce ciągników i uroczysta parada starych ciągników John Deere i Lanz, w której będzie można wziąć udział wraz ze swoją maszyną.

Co istotne, koszty transportu maszyny z Polski do Mannheim i z powrotem pokryje John Deere Polska, gwarantując entuzjastyczne powitanie ze strony fanów ciągnika.

Przyznanych zostanie także 10 nagród pocieszenia dla kolejnych uczestników konkursu w postaci kuponów o wartości 25 euro każdy, do wykorzystania w sklepie internetowym John Deere https://www.johndeereshop.com/pl_pl/

 

Zgłoszenia można składać do dnia 25 maja 2018 roku poprzez stronę: http://pl.100yearsjohndeeretractors.com
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 29 maja 2018.

 

 


John Deere w social media:

Hashtagi: #100latciągników #johndeere #konkurs
************************************************************
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

207 3120 1969 19
TAGI: mannheim; zostanie; wyjazd; zdjęcie; poprzez; ciągników; będzie; minimum; udziału; można; zostaną; konkursu; uroczysta; social; który; stronę:; udział; wziąć; zdjęć; ciągnik;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »