O maszynach rolniczych - w Ursusie

Minister Ardanowski podczas narady w zakładach Ursus w Lublinie

O maszynach rolniczych - w Ursusie

 
 

O tym, jak pomóc polskim producentom maszyn i urządzeń rolniczych rozmawiał dziś minister Jan Krzysztof Ardanowski podczas narady w zakładach Ursus w Lublinie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele producentów oraz organizacji rolniczych.

Rozmawiano o wykorzystaniu środków PROW 2014 – 2020 oraz o możliwościach zwiększenia eksportu maszyn rolniczych m.in. do Afryki.

- Musimy zastanowić się nad tym, jak zmienić zasady wydatkowania środków dostępnych w ramach PROW 2014 – 2020, tak aby wspierały one polskich producentów maszyn i urządzeń rolniczych – podkreślił na spotkaniu minister Ardanowski.

Ursus SA to innowacyjna i nowatorska firma z sektora motoryzacyjnego. Jest największym polskim producentem ciągników i maszyn rolniczych, a także liderem segmentu elektromobilności. Marka Ursus ze swoją 125-letnią tradycją stała się synonimem mechanizacji polskiego rolnictwa. Spółka oferuje szeroką gamę pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa, zarówno w kraju, jak i na świecie.

Produkty Ursusa odpowiadają na oczekiwania i potrzeby wszystkich pokoleń rolników - łączą w sobie tradycję polskiej motoryzacji z nowoczesnością i światową jakością.

Uczestnicy spotkania
Traktor
Produkty Ursusa
Produkty Ursusa łączą w sobie tradycję z nowoczesnością

 Źródło
 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

125ml milk

2560x1080
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolniczych; maszyn; maszynach; ; urządzeń; ursusie; środków; polskim; minister; producentów; spółka; potrzeb; wytwarzanych; pojazdów; ; szeroką; oferuje; synonim;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »