Nowy nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach PO RYBY 2007 - 2013

csm Kolobrzeg slider 02 51cd9af920

Pomoc można otrzymać m.in. na unieszkodliwianie odpadów i ścieków, które są dużym problemem w portach. Na zdjęciu port w Kołobrzegu, który poradził sobie z tym zjawiskiem dzięki wsparciu z PO RYBY 2007 - 2013. Zdjęcie A. Kubat.

ARiMR zaprasza do składania wniosków o przyznanie wsparcia w ramach środka 3.1 "Działania wspólne", które wchodzi w skład PO RYBY 2007 -2013. Pomoc można otrzymać na restrukturyzację uznanych organizacji producentów, a także na inwestycje w sprzęt i infrastrukturę związaną z produkcją, przetwórstwem lub obrotem produktami rybołówstwa lub unieszkodliwieniem odpadów i ścieków. Ważne jest, że do objęcia dofinansowaniem będą brane pod uwagę jedynie te koszty kwalifikowalne, które zostaną poniesione do 31 lipca 2015 r.

Wnioski o przyznanie wsparcie na "Działania wspólne" można składać od 10 marca do 23 marca 2015 r. w oddziałach regionalnych Agencji właściwych ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę ubiegającego się o pomoc. Wsparcie będzie przyznawane do wyczerpania środków finansowych, zgodnie z kolejnością złożenia prawidłowo wypełnionego i udokumentowanego wniosku o przyznanie pomocy.

Termin oraz warunki przyznanie wsparcia w ramach środka 3.1 "Działania wspólne" podał do publicznej wiadomości Prezes ARiMR Andrzej Gross za pośrednictwem ogłoszenia zamieszczonego 19 lutego 2015 r. w dzienniku ogólnopolskim oraz na portalu internetowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zobacz komunikat Prezesa ARiMR w tej sprawie

DKS

Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

csm Kolobrzeg slider 02 51cd9af920
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: przyznanie; ramach; można; które; agencji; restrukturyzacji; nabór; środka; wsparcia; wniosków; modernizacji; otrzymać; pomocy; odpadów; wsparcie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »