shiuz__750 x 100 px_1

New Holland Agriculture wypuszcza na targach SIMA 2017 niskoplatformowe ciągniki Tier 4A T4

  • Nowe funkcje jeszcze bardziej zwiększają wszechstronność tego niskoplatformowego ciągnika o wysokiej wytrzymałości
  • Potężna wydajność i doskonała skuteczność
  • Niesamowita produktywność dzięki ulepszonym układom hydraulicznym i stałym obrotom silnika
  • Najszerszy wybór przekładni w swojej kategorii: dopasowane do potrzeb klientów
  • Najnowsze w długiej linii ciągników, rozpoczętych jeszcze w 1985 roku modelem Fiat 66 LP
 
New Holland Agriculture aktualizuje serię T4 LP, aby spełnić normy emisji Tier 4A. Ten wszechstronny, wytrzymały ciągnik niskoplatformowy składa się z 4 modeli, wahających się między 75 KM a 107 KM, jest dostępny w wersjach z kabiną i ramą ochronną ROPS.
Sean Lennon, Dyrektor ds Zarządzania ciągnikami i precyzyjnymi produktami do zarządzania uprawami: „Seria T4LP łączy w sobie wysoką wszechstronność typową dla segmentu użytkowego z niskim profilem. Wykorzystaliśmy okazję aktualizacji do przepisów emisji Tier 4A, aby wprowadzić inne usprawnienia, takie jak zwiększony udźwig tyłu, trzypunktowy przedni układ zawieszenia narzędzi i WOM oraz większe obręcze kół. Niewielkie rozmiary tego ciągnika oraz ich szeroka oferta sprawiają, że seria T4LP jest doskonałym wyborem do wykonywania do małych zadań, od gospodarstw w terenach górzystych do szerokich sadów morza Śródziemnego.”
 
Nowe funkcje jeszcze bardziej zwiększają wszechstronność tego niskoplatformowego ciągnika o wysokiej wytrzymałości
 
T4 100LP Tier4A 17 001
 
T4 LP Tier 4A jest obecnie wyposażony w przednią oś o maksymalnym nacisku 2500 kg i tylną oś o maksymalnym nacisku 3700 kg, co daje 5300 kg całkowitej masy pojazdu – 1000 kg więcej, niż w poprzedniku z silnikiem Tier 3. To jeszcze bardziej rozszerza możliwości ciągników T4 LP do pracy z ciężkimi narzędziami, takimi jak ładowacz czołowy lub otrząsarki do oliwek i inny osprzęt sadowniczy.
Ponadto New Holland powiększyła już szeroką ofertę o większe koła, rozmiar 540/65R28 i 440/65R24, uzyskując tym samym bardziej stabilny ciągnik do stosowania w rolnictwie górskim i mniejsze ugniatanie gleby w sadach. Nowe nakładki poszerzające tył pojazdu dopasowują się do różnych rozstawów kół, zwiększając do wszechstronności T4 LP we wszystkich typach zastosowań i konfiguracjach.
T4LP jest dostępny z trzypunktowymi prostymi ramionami przedniego układu zawieszenia narzędzi, zwiększając udźwig do 2,9 tony. Nowy układ zawieszenia do ciężkich obciążeń ma udźwig 1970 kg i jest dostępny z lub bez przedniego WOM.
Te funkcje czynią z T4LP sztywny, zwinny, stabilny i bardzo wszechstronny ciągnik, który może poruszać się z dużą efektywnością, we wszystkich sytuacjach wymagających kompaktowego ciągnika o niskim środku ciężkości – bez kompromisów na polu mocy i wydajności
 
Potężna wydajność i doskonała skuteczność
 
Turbo-doładowany, czterocylindrowy silnik o pojemności 3,4 litra, wyposażony w system Common Rail zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty obsługi, niż jego poprzednik, z zakresem mocy od 75 KM do 107 KM i maksymalnym momentem obrotowym 444 Nm w przypadku najwyższego modelu.
Seria T4 LP jest zgodna z normami emisji spalin Tier 4A, dzięki układowi recyrkulacji spalin z chłodzeniem (CEGR) oraz technologii utleniającego reaktora katalitycznego (DOC) drugiej generacji. To rozwiązanie nie wymaga regeneracji filtra DPF, którego nie ma, a co za tym idzie konserwacja i codzienne użytkowanie jest prostsze, a temperatura powierzchni zewnętrznej tłumika jest niższa.
Pojemność zbiornika również zwiększono do 98 litrów, w przypadku modelu najwyższego, umożliwiając tym samym dłuższy czas pracy w polu i zwiększając produktywność.
 
Niesamowita produktywność dzięki ulepszonym układom hydraulicznym
i stałym obrotom silnika
 
Nowy układ hydrauliczny z dwiema pompami wyposażono w pompy o przepływie 80 l/min, przeznaczone w całości do obsługi narzędzi. Posiada również trzy otwarte piloty tylne wykrywające obciążenie, wyposażone w jeden zawór rozdzielczy i maksymalnie 8 wyprowadzeń oraz zawory elektrohydrauliczne mocowane pośrodku w nowym, zwartym układzie poprawiającym przystosowanie narzędzi. Te funkcje umożliwiają operatorowi zarządzanie większą liczbą narzędzi w tym samym czasie, w konsekwencji poprawiając produktywność. Ponadto ciągniki są w stanie bezproblemowo operować narzędziami wymagającymi wysokiej mocy.
Nowy system zarządzania prędkością silnika kompensuje wahania obciążenia silnika, zachowując jego wybraną prędkość. Operator może ustawić dwie różne prędkości i przełączać między nimi przełącznikiem. Jest to prosta i bardzo ekonomiczna funkcja, która dodatkowo poprawia całkowity koszt serii T4 LP.
T4LP jest również dostępny z unikalnym systemem Blue Cab 4™, które zapewnia operatorowi najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas pracy ze środkami ochrony roślin.
 
 
Najszerszy wybór przekładni w swojej kategorii: dopasowane do potrzeb klientów
 
T4 LP oferuje najszerszy wybór przekładni w swojej kategorii: 16x16 Shuttle CommandTM, który można ustawić w tryb wolnej jazdy – biegi pełzania 28x16; 32x16 Split Command, używając pedału sprzęgła aby uzyskać rozdział stosunku momentu obrotowego i uzyskać 20% redukcję prędkości podczas jazdy do przodu; 16x16 Power Shuttle; 32x16 Hi-Lo z blokadą parkowania, stanowiącą doskonałe rozwiązanie w przypadku pól rolnych w obszarach górskich; oraz 44x16 Hi-Lo z opcją wolnej jazdy. Każdy klient znajdzie przekładnię dopasowaną dokładnie do wymagań jego gospodarstwa.
 
Najnowsze w długiej linii ciągników, których historia została rozpoczęta w 1985 roku modelem Fiat 66 LP
 
Seria Fiat 66 LP została wprowadzona na rynek w 1985 roku, aby rozszerzyć serię wąskich ciągników specjalistycznych 66 przeznaczonych do winnic i sadów. Posiadały szerszy rozstaw osi od konwencjonalnych ciągników oraz nisko ustawione pokrywy silnika i błotniki, dzięki czemu w wersji z ramą ROPS mogły pracować w krytych winnicach i przejeżdżać pod niskimi gałęziami drzew owocowych i oliwnych bez ich uszkadzania. T4LP rozwinięto według tych samych zasad i podobnie jak Fiat 66 LP, te ciągniki mogą pracować wszędzie.
 
 
Model
Silnik(litry)
Maksymalna moc (KM)
Maksymalny udźwig (kg)
T4.80 LP
3,4
75
2900
T4.90 LP
3,4
85
2900
T4.100 LP
3,4
99
2900
T4.110 LP
3,4
107
2900
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com
 
 
https://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
https://twitter.com/NewHollandAG
https://www.instagram.com/NEWHOLLANDAG/
https://www.flickr.com/photos/newholland
https://plus.google.com/117086178528241801087
https://www.youtube.com/user/NewHollandAG
 
 
 
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

T4 100LP Tier4A 17 001
TAGI: holland; bardziej; dostępny; dzięki; jeszcze; ciągnika; 2900; agriculture; lp; ciągniki; zarządzania; udźwig; potrzeb; swojej; kategorii:; układ; emisji; funkcje; ciągników; zwi;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »