Kredyty na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych

powodz1Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformował o możliwości ubiegania się o pomoc finansową w formie kredytów na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych (linia kredytowa o symbolu K01, K02, DK01, DK02).

W dniu 13 kwietnia 2017 r. na internetowej platformie aplikacyjnej Agencja udostępni współpracującym bankom dodatkowe środki w wysokości 750 mln zł z przeznaczeniem na limity akcji kredytowej i w wysokości 6,23 mln zł na dopłaty do oprocentowania kredytów na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych, planowanych do udzielenia w 2017r.

Łączna kwota środków udostępnionych bankom na w/w kredyty na 2017 r. wynosi 1 mld zł akcji kredytowej i 8,3 mln zł dopłat do oprocentowania kredytów.

O kredyt z linii K01 i K02, DK01, DK02 rolnicy mogą ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych w nich Bankach Spółdzielczych oraz w bankach BGŻ BNP Paribas S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym, PEKAO S.A., BZ WBK S.A. oraz Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Banku Ochrony Środowiska S.A.

Szczegółowe warunki i zasady udzielania kredytu są dostępne na stronach ARiMR w zakładce "Pomoc krajowa".

Źródło: ARiMR

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

powodz1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: klęskach; produkcji; wznowienie; kredyty; żywiołowych; kredytów; oprocentowania; kredytowej; wysokości; bankom; bankach; raiffeisen; spółdzielczym; ; polskiej; polska; ubiegać; ochr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »