Szkolenie pt.: „Restrukturyzacja małych gospodarstw” i „Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” - zasady ubiegania się o wsparcie w ramach PROW 2014-2020.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu organizuje w dniu 31 marca 2017 r. (piątek) w siedzibie Oddziału przy ul. Winogrady 63, szkolenie pt.: „Działania inwestycyjne w ramach PROW 2014-2020 - zasady ubiegania się o wsparcie w ramach „Restrukturyzacja małych gospodarstw” i „Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”. Szkolenie jest skierowane do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych.

W programie m.in:
- Omówienie zasad ubiegania się o pomoc oraz wypełniania dokumentów w ramach działania „Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej”
- Omówienie zasad ubiegania się o pomoc oraz wypełniania dokumentów w ramach działania „Restrukturyzacja małych gospodarstw”

Czas trwania 9.00 – 15.45.

Szkolenie będzie prowadzone przez pracowników ARiMR oddział w Poznaniu.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wynosi 56,00 zł od osoby (obiad i serwis kawowy). Opłata dla pozostałych osób wynosi 79,20 zł netto (netto + 23% VAT = 97,42 zł brutto), w tym obiad, serwis kawowy i dydaktyka.
W przypadku finansowania szkolenia co najmniej w 70% ze środków publicznych usługa zwolniona z VAT.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 28. marca 2017 r. (wtorek), e-mailem /skan/: m.gorecka@cdr.gov.pl, faxem: 61 820 19 71 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Oskar Wysocki - tel.: 61 823 20 81, o.wysocki@cdr.gov.pl

Do pobrania:
Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ramach; ubiegania; rozpoczęcie; działalności; doradztwa; szkolenie; małych; rolniczego; wsparcie; oddział; zasady; „restrukturyzacja; serwis; winogrady; „premia; wynosi; „restruktur;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »