„Zaproszenie do udziału w misji wysokiego szczebla organizowanej przez KE w Kanadzie”

W styczniu 2017 r. Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do udziału w misji gospodarczej wysokiego szczebla w Kanadzie, która odbędzie się w dniach 1-3 maja 2017 r. Delegacji przewodniczyć będzie komisarz ds. rolnictwa Phil Hogan, a zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli europejskich firm oraz organizacji producentów produktów rolnych z sektorów kluczowych dla współpracy handlowej UE i Kanady (obejmujących m.in. takie produkty jak: mleko i produkty mleczne, sery, wina i napoje alkoholowe, przetworzone środki spożywcze, zboża, owoce i warzywa).

Wizyta będzie obejmować m.in. spotkania B2B, udział w seminariach i konferencjach prasowych. Istotnym punktem misji będzie inauguracja targów SIAL Kanada 2017 w Toronto, których gościem honorowym jest Unia Europejska oraz uroczyste otwarcie pawilonu europejskiego w dniu 2 maja 2017 r.

W misji przewidziano udział tylko jednego przedstawiciela danej firmy czy organizacji producentów. Pozostali przedstawiciele mogą towarzyszyć delegacji jednak, ze względu na ograniczony limit miejsc, KE nie może zagwarantować, że wezmą udział w zaplanowanych wydarzeniach. Uczestnicy samodzielnie pokrywają koszty podróży i zakwaterowania.

Osoby zainteresowane przedmiotowym zaproszeniem są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego udostępnionego przez Komisję Europejską na stronie internetowej:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAGRICanada2017

w terminie do 20 lutego 2017 r.

Udział w ww. misji zostanie potwierdzony przez KE na początku marca br.

 

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: będzie; wysokiego; szczebla; udział; „zaproszenie; organizacji; europejska; zaproszenie; organizowanej; udziału; kanadzie”; produkty; ograniczony; jednak; ; względu; uczestnicy; miejsc; ; wydarz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »