„ZŁOTY KŁOS” DLA WOJEWODY ZA WSPÓŁPRACĘ Z LUBUSKIMI ROLNIKAMI

Przedstawiciele Lubuskiego Forum Rolniczego wręczyli wojewodzie Władysławowi Dajczakowi statuetkę „Złoty kłos” za zasługi na rzecz rolnictwa. Jest to najwyższe wyróżnienie, które lubuscy rolnicy mogą przyznać osobom zasłużonym dla rolnictwa.

Zarząd Lubuskiej Izby Rolniczej przyznał Wojewodzie Lubuskiemu, Władysławowi Dajczakowi, statuetkę „Złoty kłos”.  Została ona przyznana, za bardzo dobrą i merytoryczną współpracę,  jakiej do tej pory zdaniem przedstawicieli organizacji rolniczych nie było.

– Czuję się niezmiernie doceniony faktem, że zostałem uhonorowany przez organizacje rolnicze województwa lubuskiego tak wysokim wyróżnieniem. Ogromna część regionu związana jest z rolnictwem, dlatego starałem się od samego początku, aby te kontakty ze środowiskiem rolniczym były dobre. Czasami to były trudne rozmowy, ale zawsze rozmawialiśmy rzeczowo, w dobrej atmosferze, co przynosiło efekty. Dziękuję Państwu za nasze dobre kontakty, były one dla mnie niezmiernie ważne – powiedział w czasie spotkania wojewoda.

Postulaty składane przez środowiska rolnicze były przekazywane przez wojewodę Władysława Dajczaka Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wojewoda doprowadził także do dwukrotnego spotkania z ministrem Ardanowskim.

– Myślę, że zostają dobre wzorce do naśladowania, dobry model współpracy – dodał wojewoda podkreślając, że rolnictwo jest ważnym elementem życia gospodarczego Ziemi Lubuskiej. Zadeklarował też, że jako Poseł na Sejm RP będzie starał się zachować dobre kontakty z organizacjami rolniczymi i je wspierać.

Źródło: Lubuski Urząd Wojewódzki 

 

Statuetka dla Wojewody

 

 

 Źródło
 Lubuska Izba Rolnicza
 http://lir.agro.pl/

125ml milk

Statuetka dla Wojewody
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: „zŁoty; władysławowi; ; wojewoda; niezmiernie; kŁos”; „złoty; spotkania; kontakty; statuetkę; wojewodzie; lubuskiego; rolnikami; lubuskimi; wspÓŁpracĘ; wojewody; rolnicze; da;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »