shiuz__750 x 100 px_1

„ANTYKRYZYSOWY” SPOSÓB NA ROZWÓJ TWOJEGO GOSPODARSTWA

 

 Agro Platforma Edukacyjna dla hodowców„AgriMasterClass”: agrimasterclass.com

W tym roku zostaliśmy zaskoczeni przez zupełnie nowe niebezpieczeństwo. Zagrożenie związane z COVID-19, dotyczy każdego z nas, bez względu na to, czy i jaką hodowlę prowadzi: związaną z bydłem mlecznym, trzodą chlewna czy drobiem. Brak możliwości bezpośredniego kontaktu z fachowcami, którzy na co dzień udzielali cennych informacji pozwalających na skuteczne prowadzenie gospodarstwa,to tylko jedno z ograniczeń, które  w obecnym czasie zostało na nas nałożone.

Nikt nie wie, jak długo to jeszcze potrwa, natomiast decyzje związane z codziennym, a zarazem sprawnym funkcjonowaniem farmy, powinny zapadać już dziś. Powinniśmy zrobić wszystko, aby nasze zwierzęta nie poczuły na sobie nadchodzącego kryzysu.W tym celu InConventus Group uruchamia Agro Platformę Edukacyjną „AgriMasterClass” – projekt szkoleniowy zapewniający dostęp do wiedzy 24/7 przez 365 dni w roku.

Agro Platforma Edukacyjna udostępnia roczne kursy w formacie online prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz przedstawicieli branży. Wymiana wiedzy i zdobywanie nowego doświadczenia bez konieczności wychodzenia z domu, dostępność treści również w aplikacji mobilnej, to tylko niektóre z atutów „AgriMasterClass”,  dzięki którym najnowsze informacje możesz mieć zawsze dosłownie pod ręką.

Dla kogo stworzona jest Agro Platforma Edukacyjna?

1) Już w maju wystartuje kurs dla hodowców bydła mlecznego oraz pracowników farm mlecznych.

– W czerwcu natomiast uruchomione zostaną 3 kolejne kursy:

2) dla hodowców i producentów trzody chlewnej;

3) dla hodowców i producentów brojlerów i kur niosek;

4) dla rolników.

Nie są to szkolenia, na których sprawdzana jest obecność, a uczestnicy zasypywani są teorią. To praktyczne rekomendacje, analizy przypadków oraz relacje z gospodarstw, które stają przed takimi samymi wyzwaniami jak Ty. Agro Platforma Edukacyjna daje możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz będą się dzielić swoim doświadczeniem przez cały rok.

Każdy z kursów pod tytułem „Profesjonalny hodowca” będzie składał się z 3 bloków tematycznych:

-Zarządzanie
-Żywienie
-Dobrostan

Rolnicy, w trakcie kursu „Profesjonalny rolnik”, skupią się na tematyce zarządzania, technologiach uprawy roli oraz precyzyjnym rolnictwie.

Nie mogłeś obejrzeć, któregoś z wykładów online? Żaden problem! Dzięki subskrypcji, będziesz mógł wrócić do każdego z nich tyle razy ile będziesz tego potrzebował, w dowolnym momencie w ciągu roku.

Nie pozwól epidemiom, kryzysom oraz setkom innych powodów zagrozić twojej działalności.

Dołącz do 1000 rozwijających się hodowców w całym kraju – zapisz się na kurs na Agro Platformie Edukacyjnej „AgriMasterClass”: agrimasterclass.com

 

 

 Źródło
 Warmińsko - Mazurska Izba Rolnicza
 http://www.wmirol.org.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: platforma; hodowców; edukacyjna; każdego; sposÓb; dzięki; producentów; wiedzy; ; „profesjonalny; natomiast; będziesz; którzy; kontaktu; bezpośredniego; „antykr;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »