PRODUCENT: Zielony Dom
Jednostka miary:: szt.
Opis produktu środek na ślimaki:
Produkt firmy Zielony Dom. Pożegnanie ze ślimakiem jest ekologiczny i całkowicie bezpieczny.
Zrobiony jest z kanciastych granulek lawy wulkanicznej (0-3mm). Rozrzucone wokół roślin, tworzą niedostępny obszar, który nie znika po deszczu. Bariera ta jest neutralna dla roślin, a także jest niegroźna dla ludzi i zwierząt domowych.
Pożegnanie ze ślimakiem może być także używane w warzywniku i kwietniku. Po okresie używania tej bariery, można ja zagrzebać w ziemi - nie trzeba zbierać.
Masa: 2,5 kg
Sposób użycia:
- usunąć stare trawy, liście i inne zanieczyszczenia wokół rośliny
- wokół rośliny rozsypać pasek o szerokości co najmniej 5cm i wysokości 1 cm
- zwrócić uwagę, aby pierścień był dobrze zamknięty; jeżeli bariera jest przerwana, należny ja domknąć dosypując odpowiednią ilość Pożegnania ze ślimakiem.
UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.
Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie.
W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2018 poz. 1310 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz. U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć zamówienie oraz być umową sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. 2018 poz. 1310 ze zm.).
Komentowane
1 Dość eko-terroru!
Aktualności
2 Nowy członek zarządu w Janowie Podlaskim
Aktualności
3 Czekała na pieniądze za byki
Hodowla i Rybołóstwo
4 Prezes Fundacji Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA Szczepan Wójcik o wyzywaniach Wspólnej Polityki Rolnej
Aktualności
5 Zakaz hodowli zwierząt futerkowych w Polsce? Ucierpią ludzie i gospodarka
Hodowla i Rybołóstwo