PRODUCENT: Azofoska
Jednostka miary:: szt.
Opis produktu:
Granulowany nawóz Azofoska przeznaczony jest do dokarmiania warzyw, trawników, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także drzew oraz krzewów owocowych i ozdobnych. Można go stosować w uprawach polowych, szklarniowych, pod osłonami i w ogrodzie.
Oferowany preparat to nawóz kompleksowy, w którym każda granulka zawiera wszystkie składniki pokarmowe w deklarowanej ilości.
Nawóz WE:
Nawóz NPK (MgO + SO3) 13,3 - 6,1 - 17,1 (4,5 + 21,0) - z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem.
Tak zbilansowany nawóz w sposób równomierny dostarcza roślinom wszystkie zawarte w preparacie składniki pokarmowe. Proporcje pomiędzy poszczególnymi makroskładnikami i mikroskładnikami są optymalnie dobrane dla prawidłowego wzrostu i rozwoju większości roślin.
Stosowanie nawozu kompleksowego eliminuje również ryzyko najbardziej niebezpiecznego dla roślin jednostronnego przenawożenia.
Nawóz Azofoska to preparat łatwy w stosowaniu, o szybkim i wszechstronnym działaniu.
Stosowanie preparatu znacząco podnosi odporność roślin na choroby i szkodniki.
Produkt najlepiej stosować jest przed siewem lub sadzeniem.
Sposób stosowania:
Rośliny jednoroczne. Przed siewem lub sadzeniem roślin całą zalecaną dawkę rozsiewa się równomiernie na nawożoną powierzcnhnię i miesza dokładnie np. grabiami i szpadlem lub pługiem, broną czy glebogryzarką z uprawną warstwą gleby.
Rośliny wieloletnie. Zalecaną dawkę rozsiewa się jak najwcześniej wiosną, równomiernie na nawożoną powierzchnię, najlepiej jednorazowo. W przypadku nawożenia pogłównego należy unikać rozsiewu nawozu na mokre rośliny oraz nie stosować dawki większej niż 5 kg/100m2.
Opakowanie: 5 kg.
Komentowane
1 Dość eko-terroru!
Aktualności
2 Nowy członek zarządu w Janowie Podlaskim
Aktualności
3 Czekała na pieniądze za byki
Hodowla i Rybołóstwo
4 Prezes Fundacji Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA Szczepan Wójcik o wyzywaniach Wspólnej Polityki Rolnej
Aktualności
5 Zakaz hodowli zwierząt futerkowych w Polsce? Ucierpią ludzie i gospodarka
Hodowla i Rybołóstwo