Zmiana terminu

Uprzejmie informujemy o zmianie terminu misji gospodarczej pierwotnie zaplanowanej w dniach 17-20 września 2012 r., w związku z organizacją wystąpienia na Międzynarodowych Targach World Food Moscow 2012 r. W uzgodnieniu z Ministerstwem Gospodarki misja gospodarcza została przeniesiona i zostanie zorganizowana podczas trwania targów PROD-EXPO w 2013 r, które odbywają się w dniach 11-15 luty 2013 r. w Moskwie.

UWAGA!

Firmy, które w deklaracjach udziału złożonych do ARR zgłosiły chęć uczestnictwa w misji gospodarczej w 2012 r. (misja towarzysząca targom World Food Moscow 2012), a nadal podtrzymują chęć udziału w misji gospodarczej podczas trwania targów PROD-EXPO w 2013 r. proszone są o ponowne wypełnienie deklaracji udziału w komponencie A, dokonując przeniesienia misji do działań w 2013 r.

Przepraszamy za uniedogodnienia, mając nadzieję, iż misja gospodarcza towarzysząca targom PROD-EXPO 2013 przyniesie wiele korzyści dla Państwa.

W związku z powyższą zmianą informacji, chcielibyśmy również poinformować Państwa o aktualizacji informacji w Kalkulatorze kosztów. (przeniesienie misji gospodarczej do Rosji na rok 2013)

http://www.arr.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1905&Itemid=639

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »