Zaproszenie do rozmów nt. dalszego rozwoju strony internetowej i aplikacji mobilnej Polska Smakuje

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na otwarte spotkanie zarówno przedstawicieli wielkopowierzchniowych sieci handlowych, jak i przedstawicieli podmiotów działających w przestrzeni internetowej, które oferują przetworzone produkty spożywcze i produkty bezpośrednio od rolników. Tematem spotkania będą możliwości i kierunki współpracy w rozwoju strony internetowej i aplikacji mobilnej Polska Smakuje.

W ostatnich kilku latach na polskim rynku spożywczym zaszły istotne zmiany w zachowaniach konsumentów. Jest wiele różnych czynników, które spowodowały, że trendy rynkowe i potrzeby zakupowe w ogólnym ujęciu podążają w kierunku budowania kultury codziennego życia Polaków opartego na dbałości o zdrowie i sprawność fizyczną. W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do usług i towarów – również tych spożywczych, informacja o jej bezpieczeństwie i pochodzeniu staje się dziś jedną z kluczowych kwestii. Jako twórcy portalu www.polskasmakuje.pl zrzeszającego lokalnych rolników, regionalnych, posiadających uznawane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi znaki jakości producentów żywności chcemy porozmawiać z przedstawicielami branży handlowej działającymi w przestrzeni internetowej o możliwościach zwiększania dostępu do tych produktów spożywczych.

Spotkanie odbędzie się w środę 30 października o godz. 11:00 przy ul. Inflanckiej 4 (parter).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez wysłanie maila na adres polskasmakuje@kowr.gov.pl

Zaproszenie%20na%20spotkanie%20Polska%20smakuje 1%20list

 

 

 Źródło
 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 http://www.kowr.gov.pl

125ml milk

Zaproszenie%20na%20spotkanie%20Polska%20smakuje 1%20list
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rozwoju; internetowej; strony; aplikacji; mobilnej; polska; zaproszenie; produkty; które; przestrzeni; rozmów; przedstawicieli; dostępu; rolnictwa; wsparcia; ośrodek; smakuje; dalszego; regi;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »