Zakończenie roku szkolnego w Bogdańczowicach

 

Zakończenie roku szkolnego w Bogdańczowicach Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach miało w tym roku uroczysty charakter. Uczestniczył w nim podsekretarz stanu Andrzej Butra.

Cieszę się, że szkoła prowadzona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi tak dobrze się rozwija. Wchodzą nowe kierunki kształcenia, co z pewnością pozwoli na lepsze przygotowanie do realiów rynku pracy. Dziś rolnictwo wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności na każdym poziomie kształcenia – powiedział wiceminister zwracając się do uczniów i pedagogów.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. dr Jana Dzierżona jest szkołą nowoczesną, stawiającą na rozwój, utrzymującą stały kontakt z ośrodkami doradczymi i naukowymi w Polsce. Uczniowie zdobywają tu doświadczenie zawodowe także podczas praktyk i zajęć w gospodarstwie szkolnym.

Ale przecież nie samą nauką żyje szkolna społeczność – zauważył wiceminister Butra i dodał, że - nie mniej ważne są i inne dziedziny życia, dlatego cieszę się, że tak dobrze rozwija się tu aktywność sportowa. Tegoroczny sezon był bardzo dobry dla Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego, a zwłaszcza dla żeńskiej drużyny piłki nożnej. Gratuluję zdobytego w II lidze miejsce na podium i trzymam kciuki za kolejny sezon, aby było to I miejsce – podkreślił wiceminister

Atutem szkoły są obiekty sportowe oraz wspaniała baza techniczna i dydaktyczna. Szkoła posiada nowocześnie urządzony internat, który mieści się w zabytkowym budynku położonym w pięknym parku.

Galeria zdjęć:


 Źródło
 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Zakonczenie roku szkolnego w Bogdanczowicach width209
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: drużyny;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »