ZIMOWISKO 2016

W dniach 16 – 25 stycznia 2016 r. Lubuska Izba Rolnicza wysłała grupę dzieci rolników z naszego województwa na zimowisko do Kościeliska k/Zakopanego, w ramach promocji zdrowie i profilaktyki zdrowotnej KRUS.

Ciekawie zorganizowany czas pozwolił na wspaniałą zabawę, mnóstwo atrakcji i moc niespodzianek. Uczestnicy korzystali przez kilka dni z nauki jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów. Mieli okazję zwiedzić Zakopane, Krupówki, Giewont, skocznie narciarską, kościół w Kościelisku. Aura sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, zorganizowano kulig oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wieczory umilały dzieciom dyskoteki, zabawy i gry w świetlicy. Skorzystali również z zabawy na basenie w Aquaparku w Zakopanem. Pogoda i wsparcie wychowawcy oraz super rówieśnicy sprawili, że zimowisko było udane.

Wiktoria Lewandowska

GALERIA:

125ml milk

IMG 20160124 115154 150x150
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: zimowisko; lubuska; ; zabawy; ognisko; dzieciom; ; świ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »