Wyniki z wyboru Przewodniczących Rad Powiatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej i Delegatów na Walne Zgromadzenie W-MIR

Trwają pierwsze posiedzenia Rad Powiatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej, podczas których członkowie Rad w głosowaniach tajnych wybierają spośród swojego grona Przewodniczącego Rady Powiatowej oraz Delegata na Walne Zgromadzenie.
Wyniki będą aktualizowane na bieżąco, zgodnie z harmonogramem posiedzeń.

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie olsztyńskim:
Jan Heichel – Przewodniczący
Antoni Nikiel – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie nowomiejskim:
Jan Rochewicz – Przewodniczący
Leszek Sargalski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie elbląskim:
Roman Puchalski – Przewodniczący
Andrzej Łowczak – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie mrągowskim:
Adam Woźniel – Przewodniczący
Witold Sańko – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie braniewskim:
Jerzy Salitra – Przewodniczący
Mirosław Pawlukowski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie gołdapskim:
Krzysztof Kazaniecki – Przewodniczący
Mieczysław Pińczak – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie lidzbarskim:
Marek Kuźniewski – Przewodniczący
Zbigniew Godzieba – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie iławskim:
Wiesław Musiał – Przewodniczący
Zenon Sugalski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie oleckim:
Mirosław Borowski – Przewodniczący
Andrzej Steckiewicz – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie ostródzkim:
Zofia Stankiewicz – Przewodnicząca
Urszula Suchocka – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie bartoszyckim:
Agnieszka Kobryń – Przewodnicząca
Józef Pich – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie nidzickim:
Piotr Miecznikowski – Przewodniczący
Wojciech Szypulski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie ełckim:
Krzysztof Wiśniewski – Przewodniczący
Jan Kamiński – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie piskim:
Antoni Dąbrowski – Przewodniczący
Stanisław Stachelek – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie działdowskim:
Bartłomiej Lewalski – Przewodniczący
Marcin Sarnowski – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie kętrzyńskim:
Kazimierz Wróblewski – Przewodniczący
Roman Kuriata – Delegat

Rada Powiatowa W-MIR w powiecie węgorzewskim:

Robert Nowacki – Przewodniczący

Jan Skrypoczko – Delegat

 

 

 Źródło
 Warmińsko - Mazurska Izba Rolnicza
 http://www.wmirol.org.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; powiecie; powiatowa; delegat rada; powiatowych; warmińsko-mazurskiej; wyboru; przewodniczący jan; przewodniczący andrzej; wyniki; delegatów; przewodniczących; rolniczej; zgromadzenie; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »