shiuz__750 x 100 px_1

Wycinka drzew i krzewów po nowemu

Od strony prawnej uzyskanie zezwolenia na wycinkę drzew lub krzewów na własnej działce nie jest takie trudne. Dzięki serwisowi OBYWATEL.GOV.PL w przejrzysty sposób dowiesz się, co, gdzie i jak załatwić, aby otrzymać taką decyzję.

Chcesz wyciąć drzewo lub krzewy na własnej działce? Zastanawiasz się, czy potrzebujesz zezwolenia na tego typu działanie? Albo, do kogo powinieneś się o nie zwrócić i jakie dokumenty złożyć? Z pomocą przychodzi serwis OBYWATEL.GOV.PL. To właśnie tu każdy zainteresowany znajdzie instrukcję „krok po kroku”, jak uzyskać zezwolenie na wycinkę drzew i krzewów. W jednym miejscu dowiesz się, czy musisz się o nie ubiegać, a jeśli tak, to gdzie i jakie dokumenty należy złożyć oraz kiedy otrzymasz decyzję. Wszystkie te informacje są opisane w jasny, przyjazny i zrozumiały sposób.

Uzyskaj informację o środowisku i jego ochronie

Na portalu OBYWATEL.GOV.PL znajdziesz też poradnik o tym, jak uzyskać informację o środowisku i jego ochronie. Chcesz się dowiedzieć, jaki jest plan ochrony środowiska w Twojej gminie? A może interesują Cię wyniki pomiarów zanieczyszczeń lub hałasu w mieście? Możesz otrzymać odpowiedzi na te pytania oraz uzyskać wiele innych informacji i dokumentów na temat środowiska i jego ochrony. Na portalu dowiesz się, jak uzyskać informację o środowisku i jego ochronie.  

OBYWATEL.GOV.PL

Czym jest serwis OBYWATEL.GOV.PL? Każdą sprawę, którą chcesz załatwić w urzędzie, traktujemy jak usługę, którą administracja publiczna wykonuje dla Ciebie. Chcemy, żebyś załatwił swoją sprawę szybko i sprawnie, dlatego zbieramy usługi w jednym miejscu. Opisujemy w prosty i przystępny sposób, co musisz zrobić, co przygotować, gdzie pójść, a co możesz załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystko po to, abyś nie tracił czasu.

Źródło
Ministerstwo Środowiska

http://www.mos.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: uzyskać; dowiesz; informację; środowisku; otrzymać; wycinka; jednym; dokumenty; musisz; możesz; serwis; którą; chcesz; środowiska; nowemu; krzewów; portalu; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »