Wszyscy wnioskodawcy otrzymają pomoc

Prezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej Piotr Walkowski, obawiając się skutków przedłużających się procedur akceptacji przez Wojewodę Wielkopolskiego protokołów suszowych, przez co nie wszyscy rolnicy wezwani przez ARiMR do uzupełnienia wniosków będą mieli możliwość dotrzymania terminu załączenia protokołów, wystosował 20 grudnia 2019 roku w tej sprawie pismo do Wojewody. Zwrócił się z prośbą o podjęcie interwencji, aby żaden z rolników poszkodowanych przez suszę nie został pozbawiony należnej pomocy.

W odpowiedzi, której w imieniu Wojewody udzielił Zastępca Dyrektora Wydziału Infrastruktury i Rolnictwa, nasz samorząd zawodowy uzyskał zapewnienie, że w porozumieniu z Oddziałem Regionalnym ARiMR w Poznaniu proces weryfikacji protokołów został przeprowadzony w sposób dający możliwość złożenia wniosków w terminie.

Pełną treść odpowiedzi udzielonej przez Wojewodę Wielkopolskiego można pobrać [ tutaj ].

Opracowanie: Kornel Pabiszczak

 Źródło
 Wielkopolska Izba Rolnicza
 http://www.wir.org.pl/

 

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: powiecie; słaborowicach; ptasiej; choroba; ognisko; przydomowych; także; radłowie; szamotulskim; wszyscy; wnioskodawcy; wirusa; otrzymają; potwierdzono; terenie; kontaktowe; ; gospodarstwa; znajduj;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »