Wizyta delegacji z Azerbaijan State Agricultural University

BWM 220519 0004 620x500o
Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji z Azerbaijan State Agricultural University w SGGW w dniach 21-25 maja 2019 r.

W dniach 21 - 25 maja 2019 r. SGGW w Warszawie gości dwuosobową delegację z Azerbaijan State Agricultural University z Gandży w Azerbejdżanie. W skład delegacji wchodzą: Rektor uczelni, prof. Ibrahim Hasan Jafarov oraz towrzyszący mu prof. Fagan Aghayev. W dniu 22 maja z goścmi spotkał się Rektor, prof. dr hab. Wiesław Bielawski, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada, przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej oraz przedstawiciele trzech wydziałów: Rolnictwa i Biologii, Medycyny Weterynaryjnej, Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu. W planie wizyty znajdują się wizyty wydziałowe, wizyta w Centrum Wodnym i w klinikach SGGW oraz w sadach w Wilanowie.

Wizyta ma celu nawiązanie bliższej współpracy dydaktuycznej i badawczej między uczelniami, jak też zawarcie umowy o podwójnym dyplomie.

 

 

 

 Źródło
 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
 http://www.sggw.pl

125ml milk

BWM 220519 0004 620x500o
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: delegacji; azerbaijan; agricultural; university; współpracy; wizyta; wizyty; dniach; międzynarodowej; weterynaryjnej; ; klinikach; ogrodnictwa; ; biotechnologii; architektury; krajobrazu.; plan;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »