Webinarium „Dobrostan zwierząt gospodarskich”

Warmińsko Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie serdecznie zaprasza na webinarium „Dobrostan zwierząt gospodarskich”, które odbędzie się 3 grudnia 2020 r. o godz. 9:50.

Prelegentami webinarium będą znani i cenieni przedstawiciele nauki i praktyki, specjaliści branżowi, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Poruszane będą tematy szeroko pojętego dobrostanu bydła.

Omówione zostaną ważne aspekty zapewnienia dobrostanu do którego niewątpliwie można zaliczyć nowe rozwiązania i innowacje technologiczne w funkcjonowaniu obór dla bydła, prawidłowe żywienie zwierząt w tym swobodny dostęp do stołu paszowego czy też częstotliwość zadawanej paszy.

 Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zarejestrowanie się poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod adresem: https://wmodr.pl/informacje/2142

Prosimy o szczególną uwagę przy wpisywaniu w formularzu adresu e-mail, na który zostanie przesłany link z dostępem do webinarium.

 Do udziału w webinarium zaprasza organizator: Sylwia Walesieniuk, tel. 665880978 e-mail: s.walesieniuk@w-modr.pl

Źródło
Warmińsko - Mazurska Izba Rolnicza
http://www.wmirol.org.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: webinarium; zwierząt; dobrostanu; będą; udziału; zaprasza; „dobrostan; gospodarskich”; warmińsko; zadawanej; formularz; poprzez; zarejestrowanie; wydarzeniu; paszy.  warunkiem; częstot;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »