Würth Polska na wystawie Mazurskie Agro Show 2018

3 1 1Wielkimi krokami zbliża się IV edycja targów rolniczych Mazurskie Agro Show, największego wydarzenia branży agro w północno-wschodniej Polsce. Podobnie jak w poprzednich latach, podczas spotkania zostanie zaprezentowana najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych, jak również asortymentu uzupełniającego. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Würth Polska, lidera w technice zamocowań.


Targi Mazurskie Agro Show odbędą się już 10 i 11 lutego 2018 roku (najbliższa sobota i niedziela), w godz. 9:00-17:00. W nowoczesnych halach kompleksu wystawienniczego Expo Mazury w Ostródzie, kluczowi dystrybutorzy z Polski oraz regionu zaprezentują krajowe i zagraniczne marki maszyn, urządzeń, a także wyposażenia dla rolników.


Warsztat rolnika
Würth Polska jest częścią grupy Würth, która jest światowym liderem w technice zamocowań. Firma oferuje produkty i rozwiązania dla różnych branż, m.in. metal, cargo, w tym właśnie agro, a także auto, budownictwo oraz drewno. – Jako Würth Polska jesteśmy realnym wsparciem szeroko pojętej branży związanej z rolnictwem, dlatego w tym roku będziemy mieli swój debiut na targach Mazurskie Agro Show. Chcemy pokazać się wśród rosnącej wciąż liczby wystawców, ze swoimi flagowymi produktami BHP, chemią techniczną, narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami – mówi Robert Karolak, Dyrektor Marketingu Würth Polska.


Stoisko Würth Polska o nr 137 będzie znajdowało się w hali 3, gdzie na wszystkich odwiedzających czekać będą specjaliści z firmy oraz produkty wybrane specjalnie z myślą o rolnikach. Organizatorem wystawy Mazurskie Agro Show jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


O Würth Polska
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 28 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 610 pracowników, z czego 440 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 dywizji – Auto, Cargo, Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 26 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.


O grupie Würth
Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 74 tys. osób, z czego ponad 32 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, Grupa Würth odnotowała w 2017 r. rekordowy wynik sprzedaży na poziomie 12,7 mld EUR, co oznacza wzrost o 7,5 procenta w porównaniu do roku wcześniejszego.

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

3 1 1
TAGI: würth; polska; mazurskie; technice; branży; ; budownictwo; cargo; ; maszyn; zatrudnia; również; wśród; sprzedaży; który; urządzeń; produkty; wszystkich; würth; t;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »