VATemecum doradcy rolnego online - szkolenie internetowe

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie od 10 kwietnia do 20 czerwca 2017 roku szkolenie internetowe pt. „VATemecum doradcy rolnego online”. Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców zatrudnionych w Wojewódzkich Ośrodkach Doradztwa Rolniczego zajmujących się tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. 

 


Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie podatku od towarów i usług w Polsce i zapoznanie ich z elementami konstrukcyjnymi podatku VAT oraz zasadami ewidencji podatku VAT w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na obszarach wiejskich.

 

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom. Będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną.

Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu potwierdzonej przez pracodawcę oraz podpisanej przez uczestnika karty zgłoszenia uczestnictwa.
Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać mailem (skan) na adres: szkolenia.krakow@cdr.gov.pl, pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia. Rekrutacja na szkolenie będzie mieć charakter ciągły i będzie prowadzona do 1 czerwca 2017 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 60% sumy poprawnych odpowiedzi w testach zaliczeniowych występujących po modułach szkoleniowych.

Pragniemy ponadto poinformować, że w dniach 10 -11 września 2017 roku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie warsztatowe z zakresu funkcjonowania podatku VAT na obszarach wiejskich, na którym szczególnie mile widziani będą uczestnicy niniejszego szkolenia internetowego.
Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Mateusz Grojec z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424-05-25, m.grojec@cdr.gov.pl

Informacji w sprawie rekrutacji udziela pani Maria Szaszkiewicz z Zespołu Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 54, m.szaszkiewicz@cdr.gov.pl

Do pobrania:
Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; doradztwa; rolniczego; podatku; szkolenia; zgłoszenia; doradcy; internetowe; rolnego; będą; vatemecum; wiejskich; rozwoju; udostępnione; obszarach; o/kraków; będzie; zakresu; uc;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »