shiuz__750 x 100 px_1

Udział Pawła Niemczuka, Zastępcy Głównego Lekarza Weterynarii, w Konferencji Wysokiego Szczebla nt. chorób transgranicznych zwierząt

W dniach 9-11 czerwca 2019 r. odbyła się w Rumunii Konferencja wysokiego szczebla na temat transgranicznych chorób zwierząt. Konferencja była zorganizowana przez Prezydencję Rumunii w Radzie UE we współpracy z Komisją Europejską.

Głównym tematem konferencji był zrównoważony rozwój produkcji zwierzęcej w różnych typach systemów hodowli  zwierząt, a w szczególności utrzymanie produkcji, gdy choroba jest obecna na danym terenie.

W konferencji uczestniczyli Ministrowie Rolnictwa i Główni Lekarze Weterynarii Państw Członkowskich UE, krajów trzecich sąsiadujących z UE w części południowo-wschodniej, przedstawiciele organizacji naukowych, organizacji międzynarodowych i związków rolniczych.

W Konferencji udział wziął również Paweł Niemczuk, Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii.

Przedstawił on prezentację „Doświadczenia zdobyte podczas zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce”.

TADs Bukareszt

 

 Źródło
 Główny Inspektorat Weterynarii
 https://www.wetgiw.gov.pl/

125ml milk

2019 06 12 TADs Bukareszt
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: konferencji; udział; transgranicznych; lekarza; wysokiego; szczebla; organizacji; konferencja; rumunii; zwierząt; chorób; weterynarii; ; głównego; zastępcy; niemczuka; ; pawła; przedstawiciele; r;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »