UWAGA!!! PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW!

UWAGA!!! PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW !

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DO ARR O UDZIELENIE NADZWYCZAJNEGO WSPARCIA UPŁYWA Z DNIEM 15 PAŹDZIERNIKA.

Jednocześnie Agencja Rynku Rolnego informuje, że wnioski o udzielenie nadzwyczajnego wsparcia dotyczą wyłącznie tych plantacji i upraw, które zostały pozytywnie skontrolowane przez właściwe służby kontrolne.

 

Agencja Rynku Rolnego informuje, że  w całym kraju trwają kontrole plantacji upraw zgłoszonych przez producentów w powiadomieniach. Kontrole są jednym z etapów wynikających z realizacji procedury dotyczącej wsparcia UE dla producentów dotkniętych embargiem rosyjskim. Dotychczas służby kontrolne zrealizowały 90 % kontroli plantacji czy upraw, które zostały ujęte przez producentów w powiadomieniach złożonych do OT ARR do 3 września 2014 r.

 

Wszystkich producentów, którzy zostali skontrolowani pozytywnie prosimy o pilne składanie do Oddziałów Terenowych ARR wniosków o przyznanie rekompensaty.

 

Wzór wniosku zamieszczony jest na stronie Agencji pod zakładką

EMBARGO ROSYJSKIE

wwwwww.arr.gov.pl

 

PDFZałącznik nr 2 - Wniosek o udzielenie nadzwyczajnego wsparcia (.pdf)

 
Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

topic
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: wsparcia; nadzwyczajnego; plantacji; producentów; producenci; udzielenie; informuje; ; pozytywnie; kontrole; służby; rolnego; zostały; upraw; ; które; wniosków; owocÓw;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »