Targi Saudi Agriculture 2017

W dniach 8-11 października br. w Rijadzie w Królestwie Arabii Saudyjskiej odbyły się targi Saudi Agriculture 2017. Polscy przedsiębiorcy po raz pierwszy wystąpili na targach rolno-spożywczych w tym kraju.

Na polskim stoisku narodowym swoją ofertę eksportową zaprezentowało 6 firm. Obecne na nim były firmy z branży mleczarskiej, słodyczy, przekąsek, ziaren i dodatków do żywności oraz dań i produktów gotowych do spożycia tj.: OSM w Kole, P.P.H. PRIMART Marek Łukasiewicz, Contimax S.A., Advisory Sp. z o.o., Merzdorf Fine Food Sp. z o.o., OSM w Ozorkowie. Polskie stoisko mieściło się w kompleksie targowym Riyadh International Convention & Exhibition Centre.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom, został zorganizowany store-check. Polscy przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą sprzedażową sklepów należących do sieci oraz uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami największych sieci handlowych obecnych na lokalnym rynku tj.: sieć handlowa Carrefour S.A. oraz Danube Hypermarket.

 

 

Źródło
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
http://www.kowr.gov.pl

125ml milk

2 miniatura 1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; ; agriculture; przedsiębiorcy; polscy; targom; ; towarzyszącej; został; zorganizowany; sprzedażową; ofertą; zapoznać; store-check.; gospodarczej; exhibition; riyadh; targowym; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »