Targi Agritechnica 2017

Ponad 450 000 zwiedzających (w tym 100 000 spoza Niemiec), 2803 wystawców z 53 krajów uczestniczyło w dniach 12-18.11.2017 w targach Agritechnica w Hanowerze. Zgodnie z hasłem wystawy targowej „Zielona przyszłość - inteligentne technologie” zaprezentowano technologie w produkcji rolniczej służące optymalizacji procesu wytwórczego w rolnictwie przy jednoczesnym, zrównoważonym wykorzystaniu zasobów środowiska. Osiągalne jest to poprzez wykorzystanie najnowszych, dostępnych maszyn i urządzeń (700 wystawców na targach) charakteryzujących się wysoką efektywnością pracy, wspomaganych innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie rolnictwa takimi jak programy komputerowe wspomagające zarządzanie, systemy oparte o GPS, drony czy roboty.

Targi Agritechnica stanowią miejsce spotkań z nowoczesnymi technologiami, wymiany doświadczeń i dyskusji na tematy dotyczące produkcji rolniczej oraz roli rolnictwa w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego przy jednoczesnym minimalizowaniu jego wpływu na środowisko naturalne.


Serdecznie dziękujemy DLG Polska za możliwość udziału w targach Agirtechnica.
Kolejne targi Agritechnica odbędą się w dniach 10 -16 Listopada 2019 na terenach targowych w Hanowerze.

 

 

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

d41bc69eada257b75545b451b6cae6d7
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: agritechnica; dniach; targach; rolniczej; produkcji; rolnictwa; wystawców; doświadczeń; wymiany; zapewnieniu; technologiami; ; dotyczące; nowoczesnymi; dyskusji; tematy; stanowią; wspomagaj;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »