Szkolenie na temat dochodzenia epizootycznego w ogniskach chorób zakaźnych

W dniach 16-17 czerwca 2020 r. Główny Lekarz Weterynarii organizuje szkolenie pt. "Przeprowadzanie dochodzenia epizootycznego w ogniskach chorób zakaźnych zwierząt podlegających obowiązkowi zwalczania". Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników IW, którzy są członkami Zespołu ds. dochodzeń epizootycznych przy Głównym Lekarzu Weterynarii. Są to przedstawiciele każdego z 16 województw. W szkoleniu biorą również udział pracownicy Głównego Inspektoratu Weterynarii. Grupa słuchaczy liczy ok. 35 osób.

Szkolenie podzielono na dwie części. W pierwszym dniu prowadzone są zajęcia teoretyczne w budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wykładowcy to dr n. wet. Mirosław Welz, Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii, dr Krzysztof Jażdżewski z GIW i przedstawiciele Komendy Głównej Policji. W drugim dniu szkolenie zorganizowane jest w formie zajęć praktycznych, które prowadzone są w Ostrołęce przez dr. Józefa Białowąsa, Powiatowego Lekarza Weterynarii w Ostrołęce.

 

 

 

Źródło
Główny Inspektorat Weterynarii
https://www.wetgiw.gov.pl/

125ml milk

IMG 5364
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; epizootycznego; ogniskach; dochodzenia; zakaźnych; chorób; weterynarii; głównego; lekarza; przedstawiciele; weterynarii.; prowadzone; główny; chorób; główne;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »