Szkolenie Modernizacja gospodarstw rolnych

W związku z ogłoszonym przez ARiMR naborem wniosków na operacje „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w obszarze związanym z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji,  poprawą  jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na szkolenie w dniu 12.02.2018r.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat warunków  ubiegania się o pomoc na poddziałanie „Modernizacja gospodarstw rolnych” w tym zasady wypełnianie wniosków i biznesplanów.

Wykłady poprowadzą przedstawiciele Departamentu Działań Inwestycyjnych ARIMR.

Rejestracja uczestników szkolenia rozpocznie się o godzinie 9:30 w dniu 12 luty 2018r w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99.

KOSZT UCZESTNICTWA – 70,00zł w tym: koszty organizacyjne, materiały szkoleniowe, sala, serwisy kawowe.

Dodatkowo możecie Państwo zamówić obiad (należy zaznaczyć w karcie zgłoszenia) – koszt obiadu 27,00 zł

Dla osób zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem istnieje możliwość rezerwacji noclegu
i śniadania, w tym: nocleg 60 zł (pracownicy WODR), 80,00zł (pozostali uczestnicy szkolenia),  śniadanie 17 zł. Zapotrzebowanie na nocleg i śniadanie należy zaznaczyć w karcie zgłoszenia.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać do dnia 6 luty 2018r do Pani Anny Korczykowskiej na adres: a.korczykowska@cdr.gov.pl tel. 22 729 66 34 wew.130.

Opiekę merytoryczna sprawuje: Łukasz Laskowski l.laskowski@cdr.gov.pl 22 729 66 34 wew.171

 

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Harmonogram

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: gospodarstw; szkolenie; doradztwa; rolniczego; rolnych”; śniadanie; rolnych; szkolenia; karcie; modernizacja; 22 729; uczestnictwa; produkcji; ; wniosków; centrum; ; „mo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »