shiuz__750 x 100 px_1

Szkolenie "Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami w produkcji rolniczej"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wspólnie z Instytutem Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie w dniu 21.07.2020 organizuje szkolenie informacyjne – webinarium pn. „Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami w produkcji rolniczej”. Prelegentem na szkoleniu będzie przedstawiciel IOŚ-PIB, który przedstawi zagadnienia obejmujące proces złożenia wniosku rejestrowego, ewidencję odpadów oraz proces składania sprawozdania o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami w BDO.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu doradców jednostek doradztwa rolniczego, zainteresowanych problematyką dotyczącą obowiązków wynikających z wprowadzenia elektronicznego rejestru BDO, o którym mowa w ustawie z dnia 14 stycznia 2012 o odpadach.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym szkolenie będzie realizowane w formie webinarium. Aby wziąć w nim udział uczestnik powinien posiadać dostęp do komputera oraz stałe łącze internetowe.

Rozpoczęcie szkolenia nastąpi o godzinie 12.00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 16.07.2020 roku na adres b.kolacz@cdr.gov.pl


Do pobrania

Karta zgłoszenia

Program szkolenia


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: szkolenie; odpadami; produktach; opakowaniach; gospodarce; produkcji; danych; doradztwa; szkoleniu; ; udział; proces; będzie; uczestnictwa; rolniczej"; rolniczego; realizowane; dostęp; posia;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »