Szczegółowe warunki przyznawania pomocy finansowej w działaniu „Odnowa i rozwój wsi”

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisał 13 maja br. rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, którego celem jest uchylenie zobowiązania beneficjenta do złożenia wniosku o płatność pośrednią w terminie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy oraz określenie nowego terminu na zakończenie realizacji operacji i złożenie wniosku o płatność ostateczną.

Rozporządzenie zostało 22 maja 2014 r. opublikowane w Dzienniku Ustaw 2014, poz. 665 i wejdzie w w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: finansowej; pomocy; rozwoju; przyznawania; rozporządzenie; płatność; szczegółowe; wniosku; rolnictwa; działaniu; warunki; wsi”; rozwój; określenie; zakończenie; nowego; terminu; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »