PATRONAT HONOROWY MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
Studia podyplomowe w systemie niestacjonarnym
pt. „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych
dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych”
Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy (IERiGŻ-PIB) uprzejmie informuje o rekrutacji na dwusemestralne studia podyplomowe prowadzone w systemie niestacjonarnym, pt. „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych”.
Studia są skierowane do absolwentów studiów wyższych kierunków niezwiązanych z rolnictwem, którzy chcą nabyć kwalifikacje rolnicze. Zapraszamy do udziału także pracowników administracji publicznej, pracowników przedsiębiorstw działających w obszarze rolnictwa i agrobiznesu oraz wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy ekonomiczno-rolniczej.
Celem studiów jest przekazanie słuchaczom kompleksowej wiedzy z zakresu produkcji roślinnej i zwierzęcej, ekonomiki i organizacji gospodarstw rolnych, organizacji rynków rolnych, finansów, podatków i ubezpieczeń w rolnictwie, podstaw rachunkowości, a także agrobiznesu, z uwzględnieniem aktualnych uwarunkowań rozwoju rolnictwa do jakich należą postępujące zmiany środowiskowe i klimatyczne oraz bieżąca i przyszła WPR UE.
Studia prowadzone będą od października 2020 r. do czerwca 2021 r. w budynku IERiGŻ-PIB w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 20. Przewidywane jest 15 dwudniowych zjazdów sobotnio-niedzielnych.
Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną rozważany jest tryb on-line. Decyzja o trybie prowadzenia studiów podjęta zostanie we wrześniu 2020 r.
Serdecznie zapraszam
prof. dr hab. Marian Podstawka
Dyrektor IERiGŻ-PIB, Kierownik studiów
Osoby do kontaktu:
Dr Marek Zieliński /22/5054455
Dr Wioletta Wrzaszcz /22/5054781
Lista plików:
- zalacznik_1._program_studiow.pdf
Wielkość pliku: 51.53 KB, pobrano: 1139 - podanie_i_kwestionariusz_osobowy_IERiGZ-PIB.doc
Wielkość pliku: 444.5 KB, pobrano: 456 - Regulamin_studia.pdf
Wielkość pliku: 71.34 KB, pobrano: 827 - opis_studia.pdf
Wielkość pliku: 157.83 KB, pobrano: 1005
Źródło
Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej
http://www.ierigz.waw.pl/