Spotkanie z ambasadorem Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Spotkanie z ambasadorem Zjednoczonych Emiratów Arabskich Minister Marek Sawicki spotkał się 25 maja br. z ambasadorem nadzwyczajnym i pełnomocnym Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce. Asimem Mirzą Alim Mohammedem Al Rahmą.

Podczas spotkania omówiono możliwości pogłębienia polsko-emirackiej współpracy dwustronnej w dziedzinie rolnictwa. Rozmawiano na temat zakończenia procedur otwierających rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich dla polskiej wołowiny. Minister Marek Sawicki ponownie zaprosił ministra środowiska i wody Zjednoczonych Emiratów Arabskich Rashida Ahmeda bin Fahda do złożenia wizyty w Polsce w celu zapoznania się z potencjałem polskiego sektora rolno - spożywczego.

Ambasador zapewnił, że wysoka jakość polskich artykułów rolno-spożywczych w połączeniu z działaniami promocyjnymi gwarantuje sukces na rynku emirackim.

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Spotkanie z ambasadorem Zjednoczonych Emiratow Arabskich width209
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »